Kuluçka

Petersime

Petersime Türkiye çalışmalarını Poultech ile beraber sürdürmektedir. Petersime kuluçka makineleri, kuluçka performansını teknik ve ekonomik anlamda arttırmak için tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Yıllar boyunca…. Kuluçkahane Ekipmanı Konu verimli bir kuluçka iş akışına geldiğinde, kuluçkahanedeki ekipman hayati bir rol oynar. Uzman düzeyinde eğitim gerektirmeden, kullanım ve bakım kolay olmalıdır. Anahtar Teslimi Kuluçka Tesisi Kuluçkahane performansı genellikle çıkım oranı ve civciv kalitesi ile ölçülür ama fazlası da vardır. Gerçekten rekabetçi olabilmek için, kuluçka tesisleri tüm girdileri mümkün olduğunca ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmaları gerekir.

BioStreamer™ Re-Store

BioStreamer™ Re-Store

Re-Store depolama sırasında kısa süreli bir ısıl işlem uygulamak, uzun depolama sürelerinden kaynaklanan kayıpların önemli bir kısmını yeniden elde etmek için tasarlanan 12 arabalı inkübatördür.

Petersime Konvansiyonel Seriler

Petersime Konvansiyonel Seriler

Petersime Konvansiyonel seriler hem tekli hem de çoklu yükleme işletimlerinde kullanılabilen gelişim ve çıkım makinalarının eksiksiz bir hattından oluşur.

Petersime S-line

Petersime S-line

S-line, inkübasyonda yeni standartlar belirleyen tek yüklemeli inkübatörlerin inovatif bir serisidir.